neděle, 15 leden 2017 13:02

Hra na školu

Budoucí prvňáčci se již těší na září, kdy půjdou poprvé do školy.

My jsme jim chtěli čekání zkrátit a ukázat jim, jak to ve škole vypadá. Paní učitelky si připravily program s názvem Hra na školu a ve středu 11. ledna jsme přivítali děti z mateřských školek, které si tak mohly prohlédmout "Velkou školu" a vyzkoušet si školní lavice. Děti se snažily a všechny si snad tu hodinku užily. V dalších týdnech budeme pokračovat a program zakončíme odpoledním setkáním, na které  pozveme i rodiče.

Fotogalerie k prohlédnutí