úterý, 17 leden 2017 16:50

Přírodovědné odpoledne V

Páteční pokusničení začali mladší chemici vskutku pohádkově.

Páteční pokusničení začali mladší chemici vskutku pohádkově. Zavzpomínali na pohádku Hrnečku vař a podobný kouzelný hrneček si připravili. Kaše různých barev tekla z hrnku do talíře, někomu dokonce přetékal i talíř. Jen se podívejte do fotogalerie. K dalším pokusům stačila svíčka, k ohňostroji potřebovali pomerančovou nebo mandarinkovou kůru. Děti zkoumaly plamen, pozorovaly, že plamen může přeskočit a z plamene lze získat další plamen.

Jarmila Hatková

 

 

Fotogalerie k prohlédnutí

Nejvíce vás zajímá

  • T - profi 2023

    Letohrad úspěšný v krajském kole polytechnické soutěže Talenty pro firmy T – profi 2023

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top