Konzultace s psycholožkou

Každý žák má (v případě souhlasu jeho rodičů) možnost domluvit si osobní setkání se školní psycholožkou.

 Stejnou možnost mají také rodiče či zákonní zástupci žáků a rovněž pedagogové. Toto osobní setkání nelze zaměňovat za terapii, jde spíše o nabídku otevřeného rozhovoru, možnost ujasnit si své stanovisko, eventuelně se poradit. Informace sdělené na tomto setkání jsou přísně důvěrné, školní psycholožka pracuje na základě profesního Kodexu schváleného Asociací školních psychologů ČR a SR a je vázána mlčenlivostí.

Individuální konzultace trvá 50 minut a probíhá v v úterý a ve středu v odpoledních hodinách. Toto setkání je potřeba předem dohodnout prostřednictvím emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top