Výchovný poradce

Výchovný poradce poskytuje kariérové poradenství a poradenskou pomoc při rozhodování o další vzdělávací a profesní cestě žáků, poskytuje informace o možnosti individuálních návštěv v informačních poradenských střediscích úřadů práce. Poskytuje služby kariérového poradenství pro žáky cizince se zřetelem k jejich speciálním vzdělávacím potřebám. Podílí se na tvorbě individuálních vzdělávacích plánů a jejich průběžné kontrole. Spolupracuje se školskými poradenskými zařízeními při zajišťování poradenských služeb přesahujících kompetence školy. Poskytuje metodickou pomoc při výukových problémech.

Konzultační hodiny:

• Po 15.20 – 16.00
  • Út 13.30 – 15.00 sudý týden
  • vždy po telefonické domluvě

Kontakt:

• Telefon: 461 100 593, 465 621 351

• Odpoledne s pokusy 5

Vánočně laděnými pokusy si žáci 20. 12. připomněli blížící se svátky.

• Odpoledne s pokusy 6

Malým chemikům, začátečníkům, se 12. 1. 2018 podařilo roztančit rozinky

• Odpoledne s pokusy 6

Malým chemikům, začátečníkům, se 12. 1. 2018 podařilo roztančit rozinky

• Odpoledne s pokusy 5

Vánočně laděnými pokusy si žáci 20. 12. připomněli blížící se svátky.