Výchovný poradce

Výchovný poradce poskytuje kariérové poradenství a poradenskou pomoc při rozhodování o další vzdělávací a profesní cestě žáků, poskytuje informace o možnosti individuálních návštěv v informačních poradenských střediscích úřadů práce. Poskytuje služby kariérového poradenství pro žáky cizince se zřetelem k jejich speciálním vzdělávacím potřebám. Podílí se na tvorbě individuálních vzdělávacích plánů a jejich průběžné kontrole. Spolupracuje se školskými poradenskými zařízeními při zajišťování poradenských služeb přesahujících kompetence školy. Poskytuje metodickou pomoc při výukových problémech.

Konzultační hodiny:

• Po 15.20 – 16.00
  • Út 13.30 – 15.00 sudý týden
  • vždy po telefonické domluvě

Kontakt:

• Telefon: 461 100 593, 465 621 351

• Ředitelské dny

V tomto školním roce budou 2 dny ředitelského volna pro žáky, a to:

• Kroužky

V letošním roce jsme se zapojili do projektu Centra celoživotního vzdělávání. V rámci tohoto projektu můžeme dětem nabídnout řadu kroužků. Kromě kroužků nabízíme doučování na obou stupních a to z matematiky, českého jazyka, anglického a německého jazyka.

• Školská rada

• Ředitelské dny

V tomto školním roce budou 2 dny ředitelského volna pro žáky, a to:

• Loučení s deváťáky

I v letošním roce jsme se slavnostně rozloučili se žáky devátého ročníku.