Školská rada:

• se vyjadřuje k návrhům školních vzdělávacích programů
  • schvaluje výroční zprávu školy
  • schvaluje školní řád
  • schvaluje pravidla pro hodnocení žáků
  • podílí se na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy
  • projednává návrh rozpočtu školy
  • projednává inspekční zprávy České školní inspekce
  • podává podněty a oznámení řediteli školy, zřizovateli, orgánům státní správy

Složení školské rady (od listopadu 2017):

• Za rodiče: Kateřina Čadová - předseda, Daniela Šubrtová, Jan Otevřel
  • Za město Letohrad: Bc. Magdaléna Navrátilová, Mgr. Miloš Štěpán, Bc. Jiří Chalupník - místostarosta
  • Za pedagogický sbor: Mgr. Tereza Krejčová, Mgr. Helena Augustová, Mgr. Marcela Peřinová

Kontakty na členy školské rady:

Důležité dokumenty:

• Vánoční jarmark

Po několika měsících příprav a tvorby vánočních výrobků proběhnul v pátek 30. listopadu další ročník "Vánočního jarmarku".

• Nebojte se klasiků

Na šest desítek soutěžících z několika škol se dnes zúčastnilo na Letohradském soukromém gymnázium jubilejního 20. ročníku recitační soutěže.

• Závěr oborových dnů

Již se na naší škole staly tradicí tzv. Oborové dny. Jedná se o výuku trochu jinak, kdy si žáci vyberou z nabídnutých témat to, které je nejvíce zajímá.

• Závěr oborových dnů

• Nebojte se klasiků