Školská rada:

• se vyjadřuje k návrhům školních vzdělávacích programů
  • schvaluje výroční zprávu školy
  • schvaluje školní řád
  • schvaluje pravidla pro hodnocení žáků
  • podílí se na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy
  • projednává návrh rozpočtu školy
  • projednává inspekční zprávy České školní inspekce
  • podává podněty a oznámení řediteli školy, zřizovateli, orgánům státní správy

Složení školské rady (od prosince 2020):

• Za rodiče: Daniela Šubrtová, Petra Masarovičová, Jan Voříšek
  • Za město Letohrad: Bc. Jindřiška Nožková, Mgr. Kateřina Halbrštátová, Bc. Jiří Chalupník - místostarosta
  • Za pedagogický sbor: Mgr. Tereza Krejčová, Mgr. Helena Augustová, Kateřina Čadová

Kontakty na členy školské rady:

• Jan Voříšek,
  • Petra Masarovičová,

• Výuka od 17. května

Od 17. 5. nastupují všechny třídy. Budeme učit dle rozvrhu a pojedeme normální provoz.

• Výuka od 3. května

Rozhodnutím ministerstva zdravotnictví se v rámci Pardubického kraje vracejí od pondělí 3. května 2021 do škol i žáci 2. stupně základních škol. Od 3. května začínají rotační způsob výuky i třídy na 2. stupni základní školy.