Kroužky

V letošním roce jsme se zapojili do projektu Centra celoživotního vzdělávání. V rámci tohoto projektu můžeme dětem nabídnout řadu kroužků. Kromě kroužků nabízíme doučování na obou stupních a to z matematiky, českého jazyka, anglického a německého jazyka.

První stupeň

• Přírodovědná odpoledne - dvě skupiny (4. - 7. ročník) - p.uč. Jarmila Hatková
  • Kroužek anglického jazyka (4. - 5. ročník) - p.uč. Veronika Pomikálková
  • Kroužek poznávání přírody (3. - 5. ročník) - p.uč. Hana Hrdinová
  • Sportovní kroužek (1. stupeň) - p.uč. Marcela Peřinová
  • Skládání z Merkura (1. stupeň) - p.uč. Tereza Krejčová

Druhý stupeň

• Basketbal - pro zájemce ze 6. - 9. ročníku (přivítáme i dívky) - p. uč. Petr Pupík
  • Setkávání s keramikou - p. uč. Eva Čečetková
  • Malí kutilové - p. Karel Moravec (od 1. do 9. ročníku)

• Rozhýbejme Česko

Rozhýbejme děti! Rozhýbejme Česko!

• Poznávací zájezd do Švédska

Ve dnech 5. 5. 2019 – 11. 5. 2019 se žáci šestých až devátých ročníků vydali na poznávací zájezd do Švédska.

• Noc mladých výzkumníků

kterou tradičně pořádá Univerzita Pardubice, jsme si letos nenechali ujít. Na dvaceti interaktivních stanovištích se mohli žáci dozvědět spoustu zajímavostí a vyzkoušet si své znalosti, výtvarné nadání, zručnost a dokonce ověřit fyzičku na veslovací lavici.