Výchovný poradce

Výchovný poradce poskytuje kariérové poradenství a poradenskou pomoc při rozhodování o další vzdělávací a profesní cestě žáků, poskytuje informace o možnosti individuálních návštěv v informačních poradenských střediscích úřadů práce. Poskytuje služby kariérového poradenství pro žáky cizince se zřetelem k jejich speciálním vzdělávacím potřebám. Podílí se na tvorbě individuálních vzdělávacích plánů a jejich průběžné kontrole. Spolupracuje se školskými poradenskými zařízeními při zajišťování poradenských služeb přesahujících kompetence školy. Poskytuje metodickou pomoc při výukových problémech.

Konzultační hodiny:

• Po 15.20 – 16.00
  • Út 13.30 – 15.00 sudý týden
  • vždy po telefonické domluvě

Kontakt:

• Telefon: 461 100 593, 465 621 351

• Vánoční jarmark

Po několika měsících příprav a tvorby vánočních výrobků proběhnul v pátek 30. listopadu další ročník "Vánočního jarmarku".

• Nebojte se klasiků

Na šest desítek soutěžících z několika škol se dnes zúčastnilo na Letohradském soukromém gymnázium jubilejního 20. ročníku recitační soutěže.

• Závěr oborových dnů

Již se na naší škole staly tradicí tzv. Oborové dny. Jedná se o výuku trochu jinak, kdy si žáci vyberou z nabídnutých témat to, které je nejvíce zajímá.

• Závěr oborových dnů

• Nebojte se klasiků