Výchovný poradce

Výchovný poradce poskytuje kariérové poradenství a poradenskou pomoc při rozhodování o další vzdělávací a profesní cestě žáků, poskytuje informace o možnosti individuálních návštěv v informačních poradenských střediscích úřadů práce. Poskytuje služby kariérového poradenství pro žáky cizince se zřetelem k jejich speciálním vzdělávacím potřebám. Podílí se na tvorbě individuálních vzdělávacích plánů a jejich průběžné kontrole. Spolupracuje se školskými poradenskými zařízeními při zajišťování poradenských služeb přesahujících kompetence školy. Poskytuje metodickou pomoc při výukových problémech.

Konzultační hodiny:

• Po 15.20 – 16.00
  • Út 13.30 – 15.00 sudý týden
  • vždy po telefonické domluvě

Kontakt:

• Telefon: 461 100 593, 465 621 351

• Rozhýbejme Česko

Rozhýbejme děti! Rozhýbejme Česko!

• Poznávací zájezd do Švédska

Ve dnech 5. 5. 2019 – 11. 5. 2019 se žáci šestých až devátých ročníků vydali na poznávací zájezd do Švédska.

• Noc mladých výzkumníků

kterou tradičně pořádá Univerzita Pardubice, jsme si letos nenechali ujít. Na dvaceti interaktivních stanovištích se mohli žáci dozvědět spoustu zajímavostí a vyzkoušet si své znalosti, výtvarné nadání, zručnost a dokonce ověřit fyzičku na veslovací lavici.