Školní družina je určena žákům prvního stupně základní školy.

Zaměřujeme se především na soužití v kolektivu, přátelství, ohleduplnost a prohlubování vztahů mezi dětmi různých věkových kategorií. Nabízíme dětem pestrý program ve všech činnostech. Pro všechny máme připraveno mnoho společných akcí i činností (plnění celoroční hry, spaní ve družině, sportovní hry, celodenní výlet, Čertí rej, výtvarné dílny aj.).  Jsou zařazeny činnosti, při nichž děti relaxují, regenerují své síly, rozvíjejí zručnost, dovednost, fyzickou zdatnost a prohlubují své znalosti. Naším zájmem je, aby děti trávily volný čas aktivně a ve družině se jim líbilo.

• Zahájení výuky II. stupně

Vážení rodiče, milí žáci 2. stupně,

v souladu s harmonogramem uvolňování opatření na školách otevřeme od 8. 6. 2020 postupně 6. – 8. ročníky.

• Učitel fyziky

ZŠ Letohrad, Komenského 269 přijme od školního roku 2020/2021 učitele fyziky (matematiky, praktických činností)

• Učitel fyziky

• Zahájení výuky II. stupně