Školní družina je určena žákům prvního stupně základní školy.

Zaměřujeme se především na soužití v kolektivu, přátelství, ohleduplnost a prohlubování vztahů mezi dětmi různých věkových kategorií. Nabízíme dětem pestrý program ve všech činnostech. Pro všechny máme připraveno mnoho společných akcí i činností (plnění celoroční hry, spaní ve družině, sportovní hry, celodenní výlet, Čertí rej, výtvarné dílny aj.).  Jsou zařazeny činnosti, při nichž děti relaxují, regenerují své síly, rozvíjejí zručnost, dovednost, fyzickou zdatnost a prohlubují své znalosti. Naším zájmem je, aby děti trávily volný čas aktivně a ve družině se jim líbilo.

• Výsledky o zápisu do 1. ročníku

Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku ZŠ.

• Zápis do 1. ročníku

zápisy k povinné školní docházce proběhnou i v letošním školním roce v souladu s platnými právními předpisy (školský zákon, vyhláška o základním vzdělávání a správní řád).