Školní družina je určena žákům prvního stupně základní školy.

Zaměřujeme se především na soužití v kolektivu, přátelství, ohleduplnost a prohlubování vztahů mezi dětmi různých věkových kategorií. Nabízíme dětem pestrý program ve všech činnostech. Pro všechny máme připraveno mnoho společných akcí i činností (plnění celoroční hry, spaní ve družině, sportovní hry, celodenní výlet, Čertí rej, výtvarné dílny aj.).  Jsou zařazeny činnosti, při nichž děti relaxují, regenerují své síly, rozvíjejí zručnost, dovednost, fyzickou zdatnost a prohlubují své znalosti. Naším zájmem je, aby děti trávily volný čas aktivně a ve družině se jim líbilo.

• Výuka od 17. května

Od 17. 5. nastupují všechny třídy. Budeme učit dle rozvrhu a pojedeme normální provoz.

• Výuka od 3. května

Rozhodnutím ministerstva zdravotnictví se v rámci Pardubického kraje vracejí od pondělí 3. května 2021 do škol i žáci 2. stupně základních škol. Od 3. května začínají rotační způsob výuky i třídy na 2. stupni základní školy.