Školní družina je určena žákům prvního stupně základní školy.

Zaměřujeme se především na soužití v kolektivu, přátelství, ohleduplnost a prohlubování vztahů mezi dětmi různých věkových kategorií. Nabízíme dětem pestrý program ve všech činnostech. Pro všechny máme připraveno mnoho společných akcí i činností (plnění celoroční hry, spaní ve družině, sportovní hry, celodenní výlet, Čertí rej, výtvarné dílny aj.).  Jsou zařazeny činnosti, při nichž děti relaxují, regenerují své síly, rozvíjejí zručnost, dovednost, fyzickou zdatnost a prohlubují své znalosti. Naším zájmem je, aby děti trávily volný čas aktivně a ve družině se jim líbilo.

• Vánoční jarmark

Po několika měsících příprav a tvorby vánočních výrobků proběhnul v pátek 30. listopadu další ročník "Vánočního jarmarku".

• Nebojte se klasiků

Na šest desítek soutěžících z několika škol se dnes zúčastnilo na Letohradském soukromém gymnázium jubilejního 20. ročníku recitační soutěže.

• Závěr oborových dnů

Již se na naší škole staly tradicí tzv. Oborové dny. Jedná se o výuku trochu jinak, kdy si žáci vyberou z nabídnutých témat to, které je nejvíce zajímá.

• Závěr oborových dnů

• Nebojte se klasiků