čtvrtek, 05 říjen 2017 05:01

Projekt Nenech to být

Vážení rodiče, milí žáci.

S cílem zlepšit klima na naší škole a včas řešit již vzniklé problémy mezi žáky jsme zapojili naši školu do projektu Nenech to být. Tento projekt využívá anonymní schránku důvěry, zřízenou ve spolupráci s MŠMT ČR, Linkou důvěry a PPP Brno.

Pokud se chcete poradit, upozornit nás na nějaké potíže, klikněte prosím na odkaz pod článkem, v nabídce zvolte rodič nebo student, zadejte název naší školy a pokračujte. Popis se dostane prostřednictvím systému k příslušným odborníkům a autorizovaným osobám ve škole – preventistům, školní psycholožce. V našich silách není vědět o všem, co se ve škole děje – málokdo ubližuje druhému veřejně.

Děkujeme za důvěru a spolupráci.

E. Čečetková, školní metodik prevence

Webové stránky projektu "Nenech to být"

• Vánoční jarmark

Po několika měsících příprav a tvorby vánočních výrobků proběhnul v pátek 30. listopadu další ročník "Vánočního jarmarku".

• Nebojte se klasiků

Na šest desítek soutěžících z několika škol se dnes zúčastnilo na Letohradském soukromém gymnázium jubilejního 20. ročníku recitační soutěže.

• Závěr oborových dnů

Již se na naší škole staly tradicí tzv. Oborové dny. Jedná se o výuku trochu jinak, kdy si žáci vyberou z nabídnutých témat to, které je nejvíce zajímá.

• Závěr oborových dnů

• Nebojte se klasiků