čtvrtek, 05 říjen 2017 05:01

Projekt Nenech to být

Vážení rodiče, milí žáci.

S cílem zlepšit klima na naší škole a včas řešit již vzniklé problémy mezi žáky jsme zapojili naši školu do projektu Nenech to být. Tento projekt využívá anonymní schránku důvěry, zřízenou ve spolupráci s MŠMT ČR, Linkou důvěry a PPP Brno.

Pokud se chcete poradit, upozornit nás na nějaké potíže, klikněte prosím na odkaz pod článkem, v nabídce zvolte rodič nebo student, zadejte název naší školy a pokračujte. Popis se dostane prostřednictvím systému k příslušným odborníkům a autorizovaným osobám ve škole – preventistům, školní psycholožce. V našich silách není vědět o všem, co se ve škole děje – málokdo ubližuje druhému veřejně.

Děkujeme za důvěru a spolupráci.

E. Čečetková, školní metodik prevence

Webové stránky projektu "Nenech to být"

• Výuka od 17. května

Od 17. 5. nastupují všechny třídy. Budeme učit dle rozvrhu a pojedeme normální provoz.

• Výuka od 3. května

Rozhodnutím ministerstva zdravotnictví se v rámci Pardubického kraje vracejí od pondělí 3. května 2021 do škol i žáci 2. stupně základních škol. Od 3. května začínají rotační způsob výuky i třídy na 2. stupni základní školy.