čtvrtek, 05 říjen 2017 05:01

Projekt Nenech to být

Vážení rodiče, milí žáci.

S cílem zlepšit klima na naší škole a včas řešit již vzniklé problémy mezi žáky jsme zapojili naši školu do projektu Nenech to být. Tento projekt využívá anonymní schránku důvěry, zřízenou ve spolupráci s MŠMT ČR, Linkou důvěry a PPP Brno.

Pokud se chcete poradit, upozornit nás na nějaké potíže, klikněte prosím na odkaz pod článkem, v nabídce zvolte rodič nebo student, zadejte název naší školy a pokračujte. Popis se dostane prostřednictvím systému k příslušným odborníkům a autorizovaným osobám ve škole – preventistům, školní psycholožce. V našich silách není vědět o všem, co se ve škole děje – málokdo ubližuje druhému veřejně.

Děkujeme za důvěru a spolupráci.

E. Čečetková, školní metodik prevence

Webové stránky projektu "Nenech to být"

• Rozhýbejme Česko

Rozhýbejme děti! Rozhýbejme Česko!

• Poznávací zájezd do Švédska

Ve dnech 5. 5. 2019 – 11. 5. 2019 se žáci šestých až devátých ročníků vydali na poznávací zájezd do Švédska.

• Noc mladých výzkumníků

kterou tradičně pořádá Univerzita Pardubice, jsme si letos nenechali ujít. Na dvaceti interaktivních stanovištích se mohli žáci dozvědět spoustu zajímavostí a vyzkoušet si své znalosti, výtvarné nadání, zručnost a dokonce ověřit fyzičku na veslovací lavici.