úterý, 21 únor 2017 18:15

čtvrtek, 26 leden 2017 00:23

Projekt holocaust

• Vánoční jarmark

Po několika měsících příprav a tvorby vánočních výrobků proběhnul v pátek 30. listopadu další ročník "Vánočního jarmarku".

• Nebojte se klasiků

Na šest desítek soutěžících z několika škol se dnes zúčastnilo na Letohradském soukromém gymnázium jubilejního 20. ročníku recitační soutěže.

• Závěr oborových dnů

Již se na naší škole staly tradicí tzv. Oborové dny. Jedná se o výuku trochu jinak, kdy si žáci vyberou z nabídnutých témat to, které je nejvíce zajímá.

• Závěr oborových dnů

• Nebojte se klasiků