čtvrtek, 26 leden 2017 00:31

V roce 2006 jsme ve škole uskutečnili projekt s názvem Letohrad - město, kam chodím do školy. Projektu se zúčastnili všichni žáci školy, které jsme rozdělili do 16 skupin, a každá skupina zpracovala samostatné téma. Ve skupinách spolupracovali a navzájem si pomáhali žáci od 1. do 9. třídy. Výsledkem práce bylo 16 samostatných prezentací, kterými žáci svoji práci představili spolužákům.

Tato činnost byla pro nás inspirací, jak při příležitosti oslav 700. výročí první zmínky o Kyšperku přispět k širšímu povědomí o historii a současnosti města, představit známé osoby a upozornit na památky a přírodní zajímavosti Letohradu. Našim cílem bylo vytvořit ucelený a strukturovaný přehled a převést jej do elektronické podoby.

Doufáme, že potěšíme nejen letohradské rodáky, ale i další návštěvníky, kteří se chtějí o našem městě více dovědět, a že výsledkem své práce přispějeme k doplnění stávajících informací o Letohradu.

Webové stránky projektu

Nejvíce vás zajímá

Poslední aktuality

  • Výuka od 17. května

     Od 17. 5. nastupují všechny třídy. Budeme učit dle rozvrhu a pojedeme normální provoz. 

  • Výuka od 3. května

    Rozhodnutím ministerstva zdravotnictví se v rámci Pardubického kraje vracejí od pondělí 3. května 2021 do škol i žáci 2. stupně základních škol. Od 3. května začínají rotační způsob výuky i třídy na 2. stupni základní školy.

Foto z naší školy

Top