pátek, 07 prosinec 2018 15:35

Závěr oborových dnů

Již se na naší škole staly tradicí tzv. Oborové dny. Jedná se o výuku trochu jinak, kdy si žáci vyberou z nabídnutých témat to, které je nejvíce zajímá.

středa, 05 prosinec 2018 17:05

Nebojte se klasiků

Na šest desítek soutěžících z několika škol se dnes zúčastnilo na Letohradském soukromém gymnázium jubilejního 20. ročníku recitační soutěže.

sobota, 01 prosinec 2018 08:29

Vánoční jarmark

Po několika měsících příprav a tvorby vánočních výrobků proběhnul v pátek 30. listopadu další ročník "Vánočního jarmarku".

úterý, 13 listopad 2018 16:22

Beseda s Jirkou Králem

Úterý, šestého listopadu - pro mnohé z nás to byl den jako každý jiný, ne však pro žáky naší školy. Přijel k nám totiž Jirka Král, známý český youtuber.

neděle, 11 listopad 2018 15:28

Přemýšlíme a soutěžíme

Naši žáci se zapojili do matematických soutěží.

čtvrtek, 11 říjen 2018 12:38

Co jsme dělali v září

Prázdniny utekly jako voda a opět tu máme září a s ním mnoho práce

úterý, 09 říjen 2018 08:14