Nadační fond

Cílem Nadačního fondu je rozvoj duchovních a fyzických hodnot a vzdělanosti žáků  základní školy Letohrad, Komenského 269 a to zejména:

• zlepšování výchovného prostředí – úpravy a vybavení učeben a odborných kabinetů
  • nákup nových učebních pomůcek a učebnic ke zvýšení úrovně vzdělávání
  • rozvoj školní knihovny a studovny
  • oceňování nejlepších žáků a reprezentantů školy
  • poskytování materiální pomoci pro výuku sociálně slabým žákům
  • poskytování příspěvků na lyžařský výcvik, plavecký výcvik, exkurze žáků, kulturní a obdobné akce, podpora školního sportovního klubu
  • finanční a materiální podpora žáků reprezentujících školu
  • péče o zdraví a protidrogová prevence

Číslo účtu pro finanční příspěvky: 27-3095220287/0100

• Vánoční jarmark

Po několika měsících příprav a tvorby vánočních výrobků proběhnul v pátek 30. listopadu další ročník "Vánočního jarmarku".

• Nebojte se klasiků

Na šest desítek soutěžících z několika škol se dnes zúčastnilo na Letohradském soukromém gymnázium jubilejního 20. ročníku recitační soutěže.

• Závěr oborových dnů

Již se na naší škole staly tradicí tzv. Oborové dny. Jedná se o výuku trochu jinak, kdy si žáci vyberou z nabídnutých témat to, které je nejvíce zajímá.

• Závěr oborových dnů

• Nebojte se klasiků