Nadační fond

Cílem Nadačního fondu je rozvoj duchovních a fyzických hodnot a vzdělanosti žáků  základní školy Letohrad, Komenského 269 a to zejména:

• zlepšování výchovného prostředí – úpravy a vybavení učeben a odborných kabinetů
  • nákup nových učebních pomůcek a učebnic ke zvýšení úrovně vzdělávání
  • rozvoj školní knihovny a studovny
  • oceňování nejlepších žáků a reprezentantů školy
  • poskytování materiální pomoci pro výuku sociálně slabým žákům
  • poskytování příspěvků na lyžařský výcvik, plavecký výcvik, exkurze žáků, kulturní a obdobné akce, podpora školního sportovního klubu
  • finanční a materiální podpora žáků reprezentujících školu
  • péče o zdraví a protidrogová prevence

Číslo účtu pro finanční příspěvky: 27-3095220287/0100

• Rozhýbejme Česko

Rozhýbejme děti! Rozhýbejme Česko!

• Poznávací zájezd do Švédska

Ve dnech 5. 5. 2019 – 11. 5. 2019 se žáci šestých až devátých ročníků vydali na poznávací zájezd do Švédska.

• Noc mladých výzkumníků

kterou tradičně pořádá Univerzita Pardubice, jsme si letos nenechali ujít. Na dvaceti interaktivních stanovištích se mohli žáci dozvědět spoustu zajímavostí a vyzkoušet si své znalosti, výtvarné nadání, zručnost a dokonce ověřit fyzičku na veslovací lavici.