Důležitá sdělení

V souladu s novelou zákona č.250/2000 Sb. , o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, je příspěvková organizace povinna zveřejnit návrh rozpočtu na příští rozpočtový rok a střednědobý výhled rozpočtu na nejméně dva roky následující po roce, kdy je sestavován rozpočet.

Návrh rozpočtu na rok 2019 najdete zde a střednědobého výhledu rozpočtu na roky 2020 a 2021 najdete na zde.

• Rozhýbejme Česko

Rozhýbejme děti! Rozhýbejme Česko!

• Poznávací zájezd do Švédska

Ve dnech 5. 5. 2019 – 11. 5. 2019 se žáci šestých až devátých ročníků vydali na poznávací zájezd do Švédska.

• Noc mladých výzkumníků

kterou tradičně pořádá Univerzita Pardubice, jsme si letos nenechali ujít. Na dvaceti interaktivních stanovištích se mohli žáci dozvědět spoustu zajímavostí a vyzkoušet si své znalosti, výtvarné nadání, zručnost a dokonce ověřit fyzičku na veslovací lavici.