Důležitá sdělení

V souladu s novelou zákona č.250/2000 Sb. , o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, je příspěvková organizace povinna zveřejnit návrh rozpočtu na příští rozpočtový rok a střednědobý výhled rozpočtu na nejméně dva roky následující po roce, kdy je sestavován rozpočet.

Návrh rozpočtu na rok 2018 a střednědobého výhledu rozpočtu na roky 2019 a 2020 najdete na stránkách zřizovatele.

• Vánoční jarmark

Po několika měsících příprav a tvorby vánočních výrobků proběhnul v pátek 30. listopadu další ročník "Vánočního jarmarku".

• Nebojte se klasiků

Na šest desítek soutěžících z několika škol se dnes zúčastnilo na Letohradském soukromém gymnázium jubilejního 20. ročníku recitační soutěže.

• Závěr oborových dnů

Již se na naší škole staly tradicí tzv. Oborové dny. Jedná se o výuku trochu jinak, kdy si žáci vyberou z nabídnutých témat to, které je nejvíce zajímá.

• Závěr oborových dnů

• Nebojte se klasiků