úterý, 20 červen 2017 12:26

Ve středu 14.6. se prvňáčci vydali na svůj první školní výlet

do včelařství Tři lípy do Dlouhoňovic. Krásné počasí nás provázelo na naučné stezce za zvířátky, kde jsme „ potkali“ divočáka, veverku, výra, datla a další lesní živočichy. Urbanova studánka nám poskytla příjemné ledové osvěžení. Celým výletem nás provázela Hedvičky maminka s rodinou. Mnoho zajímavostí ze života včel, praktická ukázka, opékání buřtů a výroba medového másla, příjemný odpočinek na zahradě a sladký dárek všem – to byl náš výlet se skvělými lidmi. Děkujeme paní Rambové a její rodině za krásný den. I. Pražáková a prvňáčci.

Fotogalerie k prohlédnutí

 

Nejvíce vás zajímá

  • T - profi 2023

    Letohrad úspěšný v krajském kole polytechnické soutěže Talenty pro firmy T – profi 2023

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top