úterý, 26 září 2017 08:27

Fotbalový svaz v pátek 15. září připravil pro předškoláky a prvňáky sportovní akci, která měla být náborem pro budoucí fotbalisty.

S obavami, co budou dělat holčičky, jsme dorazili na stadion plný pomůcek a sportovního náčiní. Pro děti byly připraveny stanoviště, které měli na starost trenéři i naši deváťáci. Trpělivě vysvětlovali a ukazovali jak běhat, skákat, překonávat překážky. Děti plnily úkoly svědomitě a se sportovním nadšením. Za svou snahu byly odměněny drobnými dárky, což se jim líbilo ještě víc. Akce to byla velmi zdařilá, děkujeme fotbalovému svazu a pochvalu si zaslouží i žáci 9. třídy, kteří pomáhali a měli velkou trpělivost s těmi malými.

Václavíková Lenka