čtvrtek, 28 září 2017 17:07

Přespolní běh škol

V úterý 26. 9. jsme se v hojném počtu zúčastnili okresní soutěže škol v přespolním běhu (Kánská Lucie, Ulvrová Žaneta, Kubíčková Zuzana, Šťovíčková Ema, Štolerová Stela, Vojtíšek Matěj, Středa Štěpán, Poláček Jan, Šafránek Lukáš, Kaplanová Viktorie, Vágnerová Žaneta, Hrabcová Natálie, Šmídková Hana, Šuba Dalibor, Piňos Pavel, Sopčák Tomáš, Dostálek Vítek).              

Závody proběhly v Šedivském lomu v krásném areálu biatlonu. Naši žáci bojovali statečně, na začátku za deštivého počasí a končili za sluníčka.

Z nejlepších výsledků můžeme mít radost z 1. místa Lucky Kánské a 6. místa Zuzky Kubíčkové v mladších žákyních, z 6. místa Hanky Šmídkové ve starších žákyních. K tomu 2. místo družstva mladších žákyň a třetí místa starších žákyň a mladších žáků.

Všem patří poděkování za snahu, bojovnost a dobrou reprezentaci školy.

                                                                                                          Pavla Skácelíková

 

Fotogalerie

 

 

Nejvíce vás zajímá

  • T - profi 2023

    Letohrad úspěšný v krajském kole polytechnické soutěže Talenty pro firmy T – profi 2023

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top