středa, 22 listopad 2017 09:45

Ve dnech 13. 11. – 16. 11. 2017 proběhl na naší škole intenzivní anglický kurz,

tentokrát se dvěma rodilými mluvčími, kteří k nám zavítali ze Spojených států amerických. Žáci byli rozděleni do dvou skupin a učitelé se s dětmi setkávali každý den na šest po sobě následujících vyučovacích hodin. Kurz byl zaměřen převážně na procvičování mluvení, komunikace, gramatiky a porozumění psaného textu. Do výuky bylo zařazeno hodně her a aktivit, které si žáci moc užívali. Učitelé se vždy po několika hodinách ve skupinách střídali, tím pádem mohli žáci poznat oba učitele. Po skončení kurzu jim byl opět předán certifikát o absolvování kurzu.

Věříme, že žáci byli spokojeni a kurz naplnil jejich očekávání.

Markéta Pecháčková, Evžen Rybka

 

 

Nejvíce vás zajímá

  • T - profi 2023

    Letohrad úspěšný v krajském kole polytechnické soutěže Talenty pro firmy T – profi 2023

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top