úterý, 22 květen 2018 04:54

Skvělí běžci v Brandýse

Za ideálního počasí se v pondělí 21.5. konal v Brandýse n.O. tradiční Běh údolím J. A. Komenského.

 Naše 19členná posádka získala mezi 12 školami z celého okresu skvělé 2. místo. Největší zásluhu na tomto úspěchu měli Matěj Vojtíšek a Dalibor Šuba, kteří si doběhli pro zlaté medaile, a na bronzových příčkách potom Daniel Stejskal, Eliška Sysrová a Lucka Kánská. Za zmínku určitě stojí i čtvrtá příška Zuzky Kubíčkové a páté místo Stely Šrolerové a Žofky Barnetové. Rozhodně se neztratili ani ostatní závodníci a ostudu rozhodně neudělali. Tu ostatně neudělá nikdo, pokud do závodu dá všechny své síly, a to přesně naši žáci udělali. Všem patří velké dík za reprezentaci školy a vzorné chování.

Tereza Krejčová

 

Fotogalerie

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top