středa, 05 prosinec 2018 17:05

Na šest desítek soutěžících z několika škol se dnes zúčastnilo na Letohradském soukromém gymnázium jubilejního 20. ročníku recitační soutěže.

Děti si ve velké konkurenci vedly skvěle. Nejdelší čekání na svou příležitost měla děvčata z 5. třídy, ale vyplatilo se. Po náročném odpoledni to pořádně zacinkalo.
1. místo (jednotlivci) - Berenika Masarovičová s básničkou Únos od Shela Silversteina
2. místo (recitační skupina) - Sára Malá, Anna Poláčková, Anna Šubertová, Eliška Sysrová a jejich procítěný Vodník od K. J. Erbena
1. místo (recitační skupina) -  Daniela Pomikálková a Žofie Bárnetová s úsměvnou parodovanou verzí básně Polednice od Jiřího Suchého.
Blahopřejeme vítězům a všem dětem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Fotografie z galavečera

• Vánoční jarmark

Po několika měsících příprav a tvorby vánočních výrobků proběhnul v pátek 30. listopadu další ročník "Vánočního jarmarku".

• Nebojte se klasiků

• Závěr oborových dnů

Již se na naší škole staly tradicí tzv. Oborové dny. Jedná se o výuku trochu jinak, kdy si žáci vyberou z nabídnutých témat to, které je nejvíce zajímá.

• Závěr oborových dnů

• Nebojte se klasiků