čtvrtek, 20 prosinec 2018 07:19

Úspěšná florbalová mise pokračuje.

Po okrskovém kole jsme se zúčastnili kola okresního, které se konalo dne 11. 12. 2018 v Jablonném nad Orlicí. Byli jsme rozděleni do dvou skupin po třech týmech s tím, že první týmy ze skupiny postupují rovnou do semifinále a ostatní si zahrají čtvrtfinále o postup do semifinále. Do naší skupiny byly nalosovány školy ZŠ Bří Čapků Ústí nad Orlicí a ZŠ Smetanova Lanškroun. V prvním zápase jsme porazili tým ZŠ Smetanova Lanškroun 5:0. Ve druhém zápase jsme hráli s velmi kvalitním soupeřem ZŠ Bří Čapků Ústí nad Orlicí o první místo ve skupině. Vyhráli jsme 2:1, když hezkým nájezdem rozhodl Jan Poláček. V semifinále jsme narazili na vítěze čtvrtfinále, kterým byl opět tým ZŠ Smetanova Lanškroun. Semifinále jsme zvládli s výsledkem 3:0. Naším finálovým soupeřem byl tým ZŠ Svatopluka Čecha Choceň. Ve finále jsme dvakrát prohrávali a dotahovali nepříznivý výsledek, ale díky skvělému týmovému výkonu jsme finále dokázali otočit a vyhrát 6:3. Okresní kolo jsme vyhráli a postupujeme do krajského kola, které se bude konat 15. 1. 2019 v Litomyšli. Kluky opět chválím za skvělý sportovní výkon i za chování mimo hřiště.

Těším se na další spolupráci.

Daniel Smíšek

Fotogalerie

Nejvíce vás zajímá

  • T - profi 2023

    Letohrad úspěšný v krajském kole polytechnické soutěže Talenty pro firmy T – profi 2023

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top