pondělí, 11 únor 2019 12:25

Kurs s rodilým mluvčím

Již třetím rokem měli žáci 6. – 9. tříd možnost absolvovat čtyřdenní intenzivní kurz s výukou anglického jazyka na naší škole.

Tentokrát k nám zavítal Noah Krause, Američan, který kurzem provázel. Kurz probíhal poslední lednový týden, tj. 28. 1. – 31. 1. 2019. Žáci během 24 výukových hodin angličtiny uplatňovali svoje znalosti a vědomosti, a především rozvíjeli svoje komunikativní dovednosti. Věříme, že si žáci kurz užili a mnohému se přiučili.

Markéta Pecháčková

Fotogalerie z akce

• Třídní schůzky

Třídní schůzky s rodiči se budou konat ve čtvrtek 5. 9. od 15.30. Bude probírána organizace školního roku, náměty, připomínky,….