středa, 04 září 2019 05:15

Kéž by nám přálo celý rok takové štěstí jako první školní den. 

Mezi dešťovými mraky se udělala mezera přesně na to, abychom na dvoře školy stihli aktivity, které k takovému dni patří - vše zahájit státní hymnou, vyslechnout proslov paní ředitelky a pana místostarosty Hatky a hlavně přivítat prvňáčky a přidělit jim deváťáky, kteří jim budou po celý školní rok dělat patrona, aby se v tom školním světě neztratili.

Tereza Krejčová

Fotografie z akce

 

Nejvíce vás zajímá

Poslední aktuality

  • Výuka od 17. května

     Od 17. 5. nastupují všechny třídy. Budeme učit dle rozvrhu a pojedeme normální provoz. 

  • Výuka od 3. května

    Rozhodnutím ministerstva zdravotnictví se v rámci Pardubického kraje vracejí od pondělí 3. května 2021 do škol i žáci 2. stupně základních škol. Od 3. května začínají rotační způsob výuky i třídy na 2. stupni základní školy.

Foto z naší školy

Top