pondělí, 25 listopad 2019 07:10

Vánoční jarmark páťáků

3. prosince 2019 od 13,30 do 16 hodin v pobočce České spořitelny v Letohradě.

Přijďte na domácí, ehm...tedy vlastně školní moučník, kávičku a přátelské setkání spojené s nákupem našich výrobků.
Těšit se můžete na pokojové květiny, balíčky proti viróze, vánoční zvyky pro každého, přáníčka a dárkové krabičky a hlavně spoustu dobrot pro adventní, vánoční i silvestrovské mlsání - křížaly, sušenky, perníčky, utopence a další radosti.
Při tvoření jsme se snažili být co nejvíce bezodpadoví, takže i vaše Vánoce budou díky nám "udržitelné" :-)
Moc se na Vás těšíme,
SymPáťáci, I. Veselá a L. Křičenská