úterý, 10 březen 2020 10:45

Mimořádné opatření - uzavření škol

Vážení rodiče, situace dospěla k vyhlášení uzavření i základních škol.

V příloze posílám dopis z Ministerstva zdravotnictví a odkaz na stránky s informacemi. Od středy 11. 3. 2020 je pro žáky škola uzavřena. Všechny obědy budou mít všichni žáci automaticky odhlášeny. Po oznámení zahájení výuky nezapoměňte dětem obědy přihlásit. !!! Prosím sledujte žákovskou knížku, kam bude žákům vkládáno jednotlivými učiteli učivo a další pokyny. Vyučjící se budou snažit poračovat ve vzdělávání žáků internetovou formou. Ruší se tímto i všechny plánované školní akce (Den otevřených dveří, Hra na školu,..) Informace budeme průběžně podávat do ŽK a na webové strány školy.

 

Děkuji za pochopení a přeji pokud možno klidné dny. Pavla Skácelíková

 

Rodiče dětí do 10 let mohou kvůli uzavření školy využít ošetřovné při péči o dítě” s tím, že potvrzení rodičům vydá škola (kancelář nebo ředitelna), nikoli lékař. V přílohách najdete podrobnější pokyny i formulář na ošetřovné ve formátu pdf.

Žádost o ošetřovné

 

 

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

  • Výsledky o zápisu do 1. ročníku

    Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku ZŠ.

  • Zápis do 1. ročníku

    zápisy k povinné školní docházce proběhnou i v letošním školním roce v souladu s platnými právními předpisy (školský zákon, vyhláška o základním vzdělávání a správní řád). 

     

Foto z naší školy

Top