úterý, 10 březen 2020 10:45

Mimořádné opatření - uzavření škol

Vážení rodiče, situace dospěla k vyhlášení uzavření i základních škol.

V příloze posílám dopis z Ministerstva zdravotnictví a odkaz na stránky s informacemi. Od středy 11. 3. 2020 je pro žáky škola uzavřena. Všechny obědy budou mít všichni žáci automaticky odhlášeny. Po oznámení zahájení výuky nezapoměňte dětem obědy přihlásit. !!! Prosím sledujte žákovskou knížku, kam bude žákům vkládáno jednotlivými učiteli učivo a další pokyny. Vyučjící se budou snažit poračovat ve vzdělávání žáků internetovou formou. Ruší se tímto i všechny plánované školní akce (Den otevřených dveří, Hra na školu,..) Informace budeme průběžně podávat do ŽK a na webové strány školy.

Děkuji za pochopení a přeji pokud možno klidné dny. Pavla Skácelíková

Rodiče dětí do 10 let mohou kvůli uzavření školy využít ošetřovné při péči o dítě” s tím, že potvrzení rodičům vydá škola (kancelář nebo ředitelna), nikoli lékař. V přílohách najdete podrobnější pokyny i formulář na ošetřovné ve formátu pdf.

Žádost o ošetřovné

• Zápis do 1. ročníku

Informace k zápisu do 1. ročníku.

• Tělocvičny

Vzhledem k situaci a opatření vlády, bude tělocvična ZŠ Letohrad, Komenského 269 mimo provoz. Děkujeme za pochopení