středa, 07 říjen 2020 08:21

Děti v pasti sociálních sítí

Pozvánka na akci, kterou pro rodiče připravila Místní akční skupina Orlicko.

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vám zaslat pozvánku na workshop s názvem Děti v pasti sociálních sítí II, který pro vysoký zájem a kladný ohlas pořádáme znovu, a který proběhne 13. října 2020 od 17:00 hodin na VOŠ a SŠ technická Česká Třebová, pracoviště Skalka 1692. Workshop je opět určený především pro rodiče z obou našich zapojených území, tj. ze Žamberska a Králicka, a rovněž z Orlickoústecka a Českotřebovska. Workshop je zaměřený především na téma kyberšikany. Hosté společně zodpoví otázky, jak kyberšikaně předejít, jak dětem vysvětlit její rizika a jak pochopit jejich uvažování. Hlavním hostem je preventista Policie ČR kpt. PhDr. Ondřej Moravčík. Díky tomu, že workshop probíhá v rámci projektu MAS ORLICKO, z.s., je pro přihlášené účastníky zcela zdarma. Přihlašování probíhá prostřednictvím tohoto odkazu: https://forms.gle/qJgnq1byFT4Jk9SKA. Kapacita akce je omezena, proto raději neváhejte s přihlašováním. Více informací naleznete zde: https://www.maporlicko.cz/aktivity/detail/pozvanka-deti-v-pasti-socialnich-siti-ii-workshop.

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

  • Výsledky o zápisu do 1. ročníku

    Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku ZŠ.

  • Zápis do 1. ročníku

    zápisy k povinné školní docházce proběhnou i v letošním školním roce v souladu s platnými právními předpisy (školský zákon, vyhláška o základním vzdělávání a správní řád). 

     

Foto z naší školy

Top