úterý, 29 červen 2021 10:37

Rozloučení s deváťáky - červen 2021

V pondělí 28. června 2021 proběhlo na terase letohradského zámku slavnostní loučení s našimi deváťáky. 

Přišli společně se svými nejbližšími náležitě oděni, oholeni a učesáni, aby si naplno užili tento slavnostní akt. Najednou jsme si mohli uvědomit, jak se z žáků sedících v lavicích, vyklubali krásní mladí lidé připravení rozlétnout se do světa.

Slovem nás provázel pan starosta a paní ředitelka, pro kterou to byla také derniéra, jelikož končí na naší škole svou mnohaletou ředitelskou pouť. Paní učitelky třídní žákům pogratulovaly a předaly jim drobné upomínkové předměty a pamětní listy, aby nezapomněli na svou základní školu.

Z tohoto odpoledne si odnášíme sluncem ošlehané tváře, propocené šaty, ale hlavně myšlenku, že něco končí a něco nového začíná.

Vendula Michalcová, Ivana Zemanová, třídní učitelky

 

Fotografie z akce

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top