středa, 07 červenec 2021 05:25

Skvělá pomoc páťáků

I naši páťáci se zapojili do pomoci lidem v postižených obcích.

Úžasné!!!

Paní učitelka Lenka Drnovská a asistentka Katka Smíšková, když se loučily se svou 5. třídou, kterou posílají na druhý stupeň, vymyslely úžasnou věc. Poprosily rodiče, aby neposílali na konec roku kytice, dárky, ale ať tou částkou, za kterou by nakoupili dárky, přispějí na pomoc Moravě. Částka, kterou poslední den rodiče poslali, činí neuvěřitelných 12 800,- Kč. Společně s paní učitelkou a s paní asistentkou jsme částku zarovnaly na 16 000,- Kč.

Paní učitelka a asistentka vybraly konkrétní rodinu, kam peníze pošlou. Je to rodina, která přišla o člena rodiny, o dům i o restauraci, která je živila.

                                    Děkuji za úžasný nápad a děkuji rodičům.

                                                                                               Pavla Skácelíková

Nejvíce vás zajímá

Naposledy upraveno

Poslední aktuality

Foto z naší školy

Top